Kayıt/İptal Süreci - Vodafone İstanbul Yarı Maratonu

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu

20 EYLÜL 2020

Her yıl ülkemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilen uluslararası en büyük spor etkinliklerinden biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu için Spor İstanbul ailesi olarak 12 aydan fazla bir süredir heyecanla çalıştık. Çalışanlarımız ve Gönüllülerimiz ile 5 Nisan’da koşucularımız ve seyircilerimizin, tarihi yarımadada heyecanı ve eğlencesi bol, sporla iç içe bir gün geçirmesini istedik.

Ancak tüm dünyayı etkisi altında alan koronavirüs, maalesef uluslararası katılımın yüksek olduğu Vodafone İstanbul Yarı Maratonu organizasyonumuzun da ertelenmesine neden oldu.

Sporcularımız başta olmak üzere, çalışanlarımız, paydaşlarımız, gönüllülerimiz ve seyircilerimizin sağlığını ilk sırada tutuyor, tüm dünyayı etkileyen koronavirüse karşı ülkemizin almış olduğu kararı destekliyoruz.

Spor İstanbul olarak şimdiden Vodafone İstanbul Yarı Maratonu hazırlıklarına başladık. 20 Eylül’de heyecan ve eğlence dolu bir organizasyon ile siz sporcularımızı ağırlıyor olacağız.

Eğer Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na kayıt yaptırdıysan ve 20 Eylül’de bizimle koşacaksan kaydınızla ile ilgili aksiyon almanıza gerek olmayacak. Bu süreyi düzenli antreman ile kendi rekorunuzu kırmak için değerlendirebilirsiniz.

Eğer Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na kayıt yaptırdıysan ve 20 Eylül’e katılamıyorsan, aşağıdaki adımları takip ederek kayıt iade işlemini başlatabilirsin.

Sağlıklı, spor dolu günler dileriz… 

Geri ödeme işlemi için lütfen aşağıdaki adımları izleyin

SPONSORLARIMIZ

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nun gerçekleşmesi ve geliştirilmesi için bizimle birlikte koşan sponsorlarımız