Vodafone İstanbul Sanal Yarı Maraton

19 – 20 EYLÜL 2020

2020 Vodafone İstanbul Yarı Maratonu hazırlık sürecimiz COVID-19 tedbirleri ile büyük bir meydan okumaya dönüştü. Hiçbir koşucumuzun sağlığını riske atmamak adına aldığımız kontenjan sınırlaması kararımız yarı maraton ruhunun geniş kitlelere ulaşamayacağı anlamına gelmiyor! Bu yüzden Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda mutlaka 21K koşmak isteyen ancak endişeleri olan koşucularımız için Türkiye’nin en geniş kapsamlı sanal koşusunu düzenlemeye karar verdik.

Türkiye’nin ilk sanal yarı maratonunda 21K koşmak istiyorsan hemen kayıt ol ve hazırlıklarını tamamladığımız sanal koşu uygulamamızı 4 Eylül’den itibaren Play Store (Android) ve App Store’dan (IOS) indirerek bu tarihi koşuda yerini al!

Madalya ve/veya tişörtlerin dağıtımı seçilen Vodafone mağazalarından gerçekleştirilecektir. event.spor.istanbul sitemizde yer alan menüden “Lokasyon Seçimi”ni tıklayarak seçim yapabilirsiniz. madalya ve/veya tişört dağıtımı seçtiğiniz Vodafone mağazalarında 16-17-18 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Dağıtım yapılacak Vodafone mağazalarının listesine ulaşmak için tıklayın!

Vodafone mağazaları 10:30-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tüm teknik detayları seninle paylaşmaya devam edeceğiz.

*Vodafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’na sadece 15 TL ödeyerek kayıt olabilir, toplam 30 TL’ye özel tasarım Adidas tişörtüne sahip olabilirsin! İster 10K ister 21K koş, bu heyecana dilediğin yerden ortak ol!

SPONSORLARIMIZ

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nun gerçekleşmesi ve geliştirilmesi için bizimle birlikte koşan sponsorlarımız