Vodafone İstanbul Yarı Maratonu

20 EYLÜL 2020

Yeni normal dönemde geniş katılımlı etkinliklerin hazırlığını yaparken belirli kurallar gereği kişi sayılarında sınırlamaya gitmek durumundayız. Başlangıç noktasında metrekare başına düşen kişi sayısından, bekleme alanındaki düzenlemeye kadar her ayrıntı tek tek düşünülerek yapılan çalışmalarda, alınan karara göre Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda sadece 2.500 Yarı Maraton/21K koşucusu ile parkura çıkabileceğiz.

20 Eylül sabahı siz 10K koşucularımızı, sağlığınızı korumak amacıyla parkurda ne yazık ki göremeyeceğiz. İçinde bulunduğumuz dönemin bize aldırdığı bu kararı, sağlığı için hareket eden siz değerli koşucularımızın anlayışla karşılayacağına gönülden inanıyoruz.

Ancak sizlerin bu heyecana ortak olamıyor olmanız hiç içimize sinmiyor. Bu sebeple tüm dünyada iptal olan maratonlar, yarı maratonların yerini alan ‘Virtual Run’ yani sanal yarı maraton üzerinde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Hazırlıklarımız tamamlandığı zaman tüm detayları sizlerle paylaşacağız ve hepinizi kendi rekorunuzu kırmak için aynı hafta sonu kendi belirlediğiniz parkurda #benimparkurum diyerek koşmaya davet edeceğiz.

Önemli Bilgilendirme

2020 Vodafone İstanbul Yarı Maratonu kaydınızı dilerseniz iade/iptal seçeneğini seçerek iade sürecini başlatabilir veya kaydınızı 2021 İstanbul Yarı Maratonu için erteleyebilirsiniz.

En geç 7 Ağustos 2020 tarihine kadar kararınızı almanızı önemle rica ederiz.

*Erteleme, iade, iptal seçeneklerinden herhangi birini size sunulan tarih aralığında tercih etmemeniz halinde 2020 Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’ndaki hakkınız otomatik olarak 2021 İstanbul Yarı Maratonu’na tanımlanacaktır.

SPONSORLARIMIZ

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nun gerçekleşmesi ve geliştirilmesi için bizimle birlikte koşan sponsorlarımız